Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną tabelę cen dla usług hostingowych, świadczonych przez naszą Agencję. Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów, jak i aktualnych, którym kończy się okres rozliczeniowy. Pakiet Hosting 10Gb to optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy, zapewni Ci swobodę działania, jak i wystarczająco dużą przestrzeń dla plików. Pakiet Hosting Business pozwala na dostosowanie usługi do własnych potrzeb, co czyni go idealnym dla przedsiębiorców, ceniących sobie najwyższą jakość.

 

PakietHosting 5GBHosting 10GBHosting 20GBHosting 50GBHosting Business
Powierzchnia dyskowa 5GB 10GB 20GB 50GB Minimum 10GB
FTP 1 3 10 Bez limitu Bez limitu
Baza MySQL 1 3 10 Bez limitu Bez limitu
Domena 1 3 10 Bez limitu Bez limitu
Transfer 5GB / rok Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Subdomeny
Konta e-mail
Przekierowania e-mail
Listy mailingowe
AutoRespondery
Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu
CGI
PHP
SpamAssasin
SSL
Cron
Tak Tak Tak Tak Tak
Cena* za 1 rok,
umowa 12/24 miesiące
99zł / 89 299zł / 279 549zł / 529 1199zł / 1149 35zł / 1Gb

* Wszystkie ceny są wartościami netto, należy doliczyć 23% VAT

Drodzy czytelnicy!

Czekamy na Wasze wiadomości z uwagami i komentarzami pod adresem: press@a3m.pl.
Zapraszamy również do najlepszej księgarni: e-bookowo.pl.

Archiwum:

...

Przystosowanie serwisu internetowego do standardów WAI+WCAG 2.0

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i co raz większym wymaganiom, jakie stawia się przed agencjami projektowymi, przygotowaliśmy dla Państwa zbiór zasad, wedle których należy budować serwisy przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Warto przeczytać i zastanowić się, czy wdrożenie takiego rozwiązania nie przyniesienie pozytywnego skutku.

...

Wyższość usług kompleksowych

Nie od dziś wiadomo, że zlecenie usług na szerszą skalę przynosi nieporównywalnie lepsze efekty, niż zlecenie tych samych prac kilku wykonawcom. Nie ma tu większego znaczenia branża czy rozmiar zlecenia. Jest to wynikiem dość złożonego procesu, który postaram się objaśnić na przykładzie naszej branży.

...

Tania strona internetowa z ofertą ABONAMENT12

Reagując na wasze sugestie dodaliśmy do naszej oferty nową pozycję. ABONAMENT12 to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie prostotę i wygodę współpracy, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jednorazowych. 

...

Jakość kontra sprzedaż masowa

Od połowy 2011 roku możemy obserwować dość niepokojące zjawisko na rynku usług multimedialnych - w tym m.in. w sektorze designu i reklamy. Część przedsiębiorstw zdecydowała się - w ramach nowego modelu biznesowego - na sprzedaż, w pewnym stopniu hurtową swoich usług. Takie zjawisko nie jest oczywiście nowym, miało miejsce już wcześniej, jednak na dużo mniejsza skalę. Proces masowej sprzedaży kosztem jakości dotychczas omijał ten sektor rynku usług. Zmiany te przyniosły negatywne skutki zarówno dla odbiorców jak i usługodawców.

...

Rozdzielczości ekranów w latach 2011 - 2013

Od 2011 roku nastąpiło wiele zmian w temacie monitrów (oraz ekranów telefonów i tabletów) - a dokładniej ich rozdzielczości.

Tagi

projektowanie stron, grafika użytkowa, bannery, wizytówki, ulotki, portale internetowe, systemy zarządzania treścią, billboardy, cms, tworzenie stron, cmr, ebook, logotyp, dofinansowanie unijne, epub, aplikacje, testy wydajnościowe, certyfikaty, kindle, amazon, liga

 
Copyrights @ 2014-2015 press.a3m.pl | All rights reserved. Agencja A3M